Виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів на замовлення, нагородні, почесні, подарункові та вітальні грамоти, сертифікати, дипломи і плакетки

Нагородний дипломУнікальними у своєму роді нагородами, являються дипломи, грамоти, сертифікати і плакетки - малий герб, які так само можуть служити відмінними оригінальними сувенірами і подарунками. Ми пропонуємо виготовлення дипломів, грамот та різних сертифікатів на металі латунь, металі grawerton - метал, на який здійснюється перенесення під високою температурою кольорового зображення, також з дерева, акрилу і друк на поліграфії.

Які купити або замовити дипломи і плакетки можливо у нас?Сертифікати та плакетки
Нагородні, почесні та пам'ятні дипломи і плакетки, подарункові та вітальні дипломи, жартівливі та прикольні дипломи.
Які категорії грамот ми виготовляємо?
Почесні або похвальні грамоти та грамоти вдячності, вітальні грамоти, такі як, грамота ювілярові, а також різні прикольні і жартівливі грамоти.
Що за сертифікати ми пропонуємо?
Ми виготовляємо сертифікати на металі, дереві або пластику для корпоративних замовників або різних установ, сертифікати для таких організацій можуть виконувати дві функції - нести інформацію та прикрашати інтер'єр, що робить приміщення більше ушляхетненими. Сертифікати також можуть бути оформлені в спеціальну рамку. Особливою популярністю користуються сертифікати на подарунки, вітальні або подарункові сертифікати така нагорода або подарунок, залишить пам'ять про подію на тривалий час. Продовження тексту...

Багато компаній вкладають у свій персонал і його навчання не малі кошти. Керівництво прагне мотивувати своїх співробітників на відвідування різних тренінгів, бізнес - ланчів та інших навчальних курсів. Після їх закінчення, персонал який навчався отримує нагородні дипломи та сертифікати, що підтверджують успішне закінчення навчання. Кожен такий диплом, сертифікат або грамота, є маячком довіри у клієнтів і керівництва. Адже співробітника, який має велику кількість таких нагород, цінують. Зверніть увагу на зовнішній вигляд цих нагород і їх смислове наповнення. Дипломи та сертифікати прикрашають будь який сучасний офіс і є невід'ємним атрибутом кожної прийомної в серйозній компанії. Коли ми бачимо нагороди, довіра до компанії зростає, і ми впевненіше починаємо з нею співпрацювати.

Після кожної перемоги або закінчення курсів, людина отримує підтверджуючу нагороду, яка зовні має бути запам’ятовуючою. Наша компанія займається виготовленням таких дипломів, сертифікатів та грамот які будуть займати почесне місце і вселяти довіру клієнтам.

Різновиди дипломів, грамот та сертифікатів.

За часів древнього Риму дипломом називали дві бронзові таблички, вони видавалися солдатам, які відслужили в допоміжних частинах та йдуть у звільнення, в цих табличках були дані про службу солдата і в яких битвах і боях він брав участь. Власник таких табличок мав певні привілеї, як громадянин Риму.

Виготовлення дипломів (грамот, сертифікатів) найбільш широко здійснюється за допомогою технології ГРАВЕРТОН. Вона дозволяє перенести зображення на метал, будь-якої складності і з використанням різних кольорів. Але спочатку, зображення друкується на спеціальній поліграфії. Після чого, за технологією використовується термотрансферний прес, в якому під впливом високої температури зображення з листа переходить на метал, і міцно закріплюється у верхніх його шарах.

При виготовленні вироби найбільш широко використовується технологія гравертон. Вона дозволяє перенести зображення на метал, будь-якої складності і з використанням різних кольорів. Але спочатку, зображення друкується на спеціальному папері, а основною складовою є спеціальний тонер, призначений для роботи в лазерних принтерах. Після чого, за технологією використовується термотрансферний прес, в якому під впливом високої температури зображення з паперу переходить на метал, і міцно закріплюється у верхніх шарах металу.

Дипломи гравертон, їх ще називають сублімаційні дипломи, є найбільш замовний продукцією, так як вони мають хороше поєднання ціна-якість, та їх виготовлення не займає багато часу. Важливо відзначити, що такі дипломи виглядають дуже акуратно і оригінально, оскільки зображення знаходиться на одному рівні з металом і має фотографічне якість.

Тепер, розглянемо детальніше, з якої нагоди вручаються різні нагороди.

Грамоти - це найменша нагородна продукція в даній категорії. Вони вручаються для того, щоб відзначити високі продажі, перевиконання квартального плану тощо Якщо ваш випадок особливий, і ви хочете не просто вручить паперову грамоту у рамочці, можете замовити металеві грамоти. Таким чином, нагорода буде з нагоди, а також мати особливий вид, який оцінять ваші співробітники і

Сертифікати, бувають подарункові і нагородні. Вони вручаються з нагоди великих досягнень компанії та успішного закінчення спеціалізованих курсів. Сертифікати також можуть бути як паперові, так і металеві.

І найвищою мірою нагородження в цій сфері є дипломи. Вони вручаються після закінчення тренінгів, різних навчальних закладів. Також дипломи широко використовуються при нагородженні на різних виставках, у спортивному світі і вручаються окремо кожній людині за внесок у розвиток компанії, країни або певного напрямку в технології, культурі і т.п. А металеві дипломи ще краще підкреслять значущість події.

Також часто вручаються плакетки. Про них, чому те, мало знають. Але ми зараз це поправимо. І так, плакетка - це медаль, яка може мати овальну, прямокутну форму, крім стандартної круглої. Частіше за все, подібні презенти вручаються офіційним особам і можуть продаватися відвідувачам виставки. Плакетка, може виготовлятися як з простих металів, так з дорогоцінних матеріалів.

Ми пропонуємо виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів з таких матеріалів: грамоти дипломи і сертифікати з металу латунь, лазерне гравіювання, з металу grawerton, з дерева, акрилу, поліграфії, а також плакетки і футляри для дипломів.