Нагородні та почесні грамоти і дипломи, грамоти вдячності

Нагородні дипломи, грамоти і сертифікати, а також грамоти вдячності, у тому числі почесні грамоти і дипломи вручаються за певні заслуги, досягнення або завершення. Та високу важливість має як для того, хто вручає ці нагороди, так і для того, хто їх отримує, щоб зовнішній вигляд цих нагород, був як можна більш презентабельнішим і яскравішим. Адже важливо, щоб грамоти, дипломи і сертифікати служили не лише як особливе нагадування про подію або статус, але і покращували своїм зовнішнім виглядом інтер'єр. Для того, що б зробити такі ексклюзивні нагородні, почесні дипломи або похвальні грамоти потрібний неповторний дизайн, а також використання якісних матеріалів. Замовити дипломи і грамоти можна як зі своїм дизайном, так і розмістити, створення дизайну у нас. Продовження тексту... / ФОТОАЛЬБОМ

Виготовлення дипломів може супроводжуватися доповненням виробу оригінальними елементами. Так окремі елементи можуть зафарбовуватися емалями різних кольорів, окрім цього часто використовується покриття полімерною смолою. Що б ще яскравіше підкреслити эксклюзивность диплому використовується оформлення каменями Swarovski або накладними буквами чи елементами.

У нас можна оформити замовлення дипломів, почесних і нагородних грамот, а також нагородних сертифікатів. Виготовлення дипломів здійснюється в Києві висококваліфікованими майстрами.