Нагородні та почесні грамоти і дипломи, грамоти вдячності

Нагородні дипломи, грамоти і сертифікати, а також грамоти вдячності, у тому числі почесні грамоти і дипломи вручаються за певні заслуги, досягнення або завершення. Та високу важливість має як для того, хто вручає ці нагороди, так і для того, хто їх отримує, щоб зовнішній вигляд цих нагород, був як можна більш презентабельнішим і яскравішим. Адже важливо, щоб грамоти, дипломи і сертифікати служили не лише як особливе нагадування про подію або статус, але і покращували своїм зовнішнім виглядом інтер'єр. Для того, що б зробити такі ексклюзивні нагородні, почесні дипломи або похвальні грамоти потрібний неповторний дизайн, а також використання якісних матеріалів. Замовити дипломи і грамоти можна як зі своїм дизайном, так і розмістити, створення дизайну у нас. Продовження тексту... / ФОТОАЛЬБОМ

Ексклюзивний диплом від Київстар GSM
Диплом Панкратіон
Диплом Дніпровська перлина
Плакетка сувенірна Best of the best

Виготовлення дипломів може супроводжуватися доповненням виробу оригінальними елементами. Так окремі елементи можуть зафарбовуватися емалями різних кольорів, окрім цього часто використовується покриття полімерною смолою. Що б ще яскравіше підкреслити эксклюзивность диплому використовується оформлення каменями Swarovski або накладними буквами чи елементами.

У нас можна оформити замовлення дипломів, почесних і нагородних грамот, а також нагородних сертифікатів. Виготовлення дипломів здійснюється в Києві висококваліфікованими майстрами.