Плакетки сувенірні, герби

Сувенірні або нагородні плакетки - невеликі герби, досить поширений вид нагород і сувенірів у світі, але на Україні вони менш популярні, оскільки про них мало, що відомо. Розповімо детальніше, що таке плакетки, і в яких випадках вони вручаються. Плакетки не пов'язані з документами, як, приміром, дипломи або сертифікати. Насправді плакетка - це невеликий герб або диплом, окрім класичної круглої форми, має овальну і прямокутну форму, а також часто зустрічається у формі щита. Виготовлення плакеток і гербів може здійснюватися з використанням різного металу та із застосуванням коштовних каменів, такі нагороди частіше вручаються особам, що займають високі службові пости та особам, хто відвідав нашу країну з офіційним візитом. Також плакетки і герби досить популярні в силових структурах, де вони можуть висіти на стіні і символізувати приналежність відділу або підрозділу до певної структури, а також можуть бути приурочені до якоїсь події. Продовження тексту... / ФОТОАЛЬБОМ

 Сувенірні плакетки і герби можуть даруватися на пам'ять, нагородні плакетки, можуть служити прекрасним нагадуванням про досконалі подвиги або відкриття.

Наша компанія пропонує виготовлення плакеток і гербів для організацій, відомчих структур і корпоративних клієнтів, а також для замовників, які використовують їх в сувенірних цілях.