Плакетки сувенірні, герби

Сувенірні або нагородні плакетки - невеликі герби, досить поширений вид нагород і сувенірів у світі, але на Україні вони менш популярні, оскільки про них мало, що відомо. Розповімо детальніше, що таке плакетки, і в яких випадках вони вручаються. Плакетки не пов'язані з документами, як, приміром, дипломи або сертифікати. Насправді плакетка - це невеликий герб або диплом, окрім класичної круглої форми, має овальну і прямокутну форму, а також часто зустрічається у формі щита. Виготовлення плакеток і гербів може здійснюватися з використанням різного металу та із застосуванням коштовних каменів, такі нагороди частіше вручаються особам, що займають високі службові пости та особам, хто відвідав нашу країну з офіційним візитом. Також плакетки і герби досить популярні в силових структурах, де вони можуть висіти на стіні і символізувати приналежність відділу або підрозділу до певної структури, а також можуть бути приурочені до якоїсь події. Продовження тексту... / ФОТОАЛЬБОМ

Плакетка сувенірна ГУР МО України
Диплом Подяка
Диплом Подяка
Диплом переможцю в номінації
Диплом Об'єднані сили
Диплом БД
Диплом Лідер Бізнесу України
Диплом Лідер
Диплом Орден
Диплом Орден
Диплом Орден
Диплом Тіара
Диплом Орден
Диплом AWPC
Плакетки сувенірні
Плакетка сувенірна ВТС
Плакетка сувенірна З новим роком
Плакетка сувенірна Герб

 Сувенірні плакетки і герби можуть даруватися на пам'ять, нагородні плакетки, можуть служити прекрасним нагадуванням про досконалі подвиги або відкриття.

Наша компанія пропонує виготовлення плакеток і гербів для організацій, відомчих структур і корпоративних клієнтів, а також для замовників, які використовують їх в сувенірних цілях.