Сертифікати, грамоти, дипломи на металі, латунні

Металеві дипломи, грамоти та сертифікати - це чудові нагороди для вручень, які мають масу переваг і можливостей. Найбільш явна відміна від решти дипломів, це їх шикарний зовнішній вигляд, оскільки дипломи на металі латунь, можуть бути відполірованими, покритими золотом або під срібло, а також містити в собі художній розпис емалями. Подовження тексту... / Технічний опис / ФОТОАЛЬБОМ

Сертифікат ТОВ "Спектр Агро"
Диплом ЮУ 2006
Диплом Школа бізнесу
Диплом GTEK
Сертифікат Оригінал Авто
Диплом Слов'янські обої
Диплом Краща команда року
Диплом ALLSTAR
Металевий диплом Max Well
Металевий диплом CISM
Металевий диплом Дніпровська Перлина
Диплом металевий Лендровер
Диплом металевий Метінвест


Технічний опис дипломів, грамот і сертифікатів на металі виготовлених з латуні

Технологія виготовлення - хімічне травлення (фотогравірування), зображення на металі за допомогою певних процесів поглиблюється в метал, тому поверхня металу (виробу) має два рівні - рельєф. Деякі елементи виробу можуть бути зроблені за допомогою інших технологій - ювелірне литво, а також заливка повнокольорового зображення полімерною лінзою (використовується, коли деякі елементи виробу треба відобразити в повнокольоровому варіанті).
Загальні розміри виробу - стандартні: 160x110, 180x130, 200x150, 230x180, 250x200, 305x230(А4), 330x265, 380x305, можливі інші розміри і форми, виготовлені по індивідуальному ескізу, також товщина і розміри основи можуть бути більші.
Поверхня - метал може бути відполірований до дзеркального стану або ж бути матованим, поверхня металу зазвичай покривається гальванічним золотом, сріблом, нікелем або бронзою.
Поглиблене в металі зображення може покриватися спеціальними кольоровими емалями або ж може бути тонованим спеціальними лаками. Ці вироби можуть містити в собі додаткові деталі - накладні елементи або букви.
Основа:
- дерев'яне (підкладка) з МДФ або дерево,
- виріб поміщається в спеціальну рамку із склом або без нього,
- без основи або інші варіанти на замовлення.
Вартість - ця категорія відрізняється високою вартістю, особливо якщо покриття гальванічне золото.
Переваги - виріб має самий презентабельний та солідний вигляд по відношенню до усіх інших дипломів, грамот і сертифікатів, зробленими із застосуванням інших технологій.
Призначення - універсальне.


Дипломи виробляються з декількох видів металу і можуть мати різний зовнішній вигляд, оскільки в процес їх виготовлення включається покриття гальванічним золотом, сріблом, або ж може використовуватися повна заливка кольоровими емалями. Виготовлення таких грамот, дипломів та сертифікатів здійснюється на замовлення. Готові металеві дипломи можуть розміщуватися на дерев'яні дощечки для дипломів, що робить їх вигляд ще більш солідним і презентабельним.

Грамоти, сертифікати і дипломи на металі виготовлені нашою компанією, це висока якість та оперативність виробництва, наші замовники залишаються нашими постійними партнерами.

Вгору