Дипломи, грамоти, сертифікати GRAWERTON, виготовлення грамот, дипломів і сертифікатів на замовлення

Дипломи, сертифікати і грамоти GRAWERTON (сублімація на метал) - це швидко, економічно якісно і респектабельно. Перевага таких виробів полягає в тому, що вони дають можливість наносити фотографічне зображення на метал та виготовлення грамот, дипломів і сертифікатів на замовлення є оперативним. Дипломи і сертифікати GRAWERTON мають металеву основу, яку після виготовлення можна прикріпити на спеціальну дощечку або ж вони поміщаються в спеціальну рамку. Продовження тексту... / Технічний опис / ФОТОАЛЬБОМ

Диплом гравертон Крым Мюзик Фест
Диплом Grawerton Водій
Диплом Grawerton Margarita
Диплом Хотин
Диплом Хотинська Фортеця
Диплом Будівельна компанія
Диплом іменний
Диплом SCH
Диплом Севастополь
Диплом Карпатська джерельна
Диплом Більшовик
Диплом гравертон Віанор
Диплом гравертон Allergan
Диплом нагородний - ФК Шериф-ФК Динамо Київ
Почесна грамота ГРАВЕРТОН
Диплом гравертон Инсуранс топ


Технічний опис дипломів, грамот і сертифікатів GRAWERTON

Технологія виготовлення - GRAWERTON (термодрук або сублімація) - перенесення зображення на поверхню металу під високою температурою.
Загальні розміри виробу -
стандартні:160x110, 180x130, 200x150, 230x180, 250x200, 305x230(А4), 330x265, 380x305, можливі індивідуальні розміри і форми, виготовлені за індивідуальним ескізом.
Поверхня - металева, золото, срібло, бронза глянсова або матова, також можлива біла для передачі фотографічних зображень.
Основа:
- дерев'яне (підкладка) з МДФ,
- виріб поміщається в спеціальну рамку із склом або без нього,
- без основи або інші варіанти на замовлення.
Вартості - ця категорія відрізняється низькою вартістю, порівняно з іншими дипломами на металі, як на малі наклади, так і на великі.
Переваги - невеликі терміни на виготовлення від одного дня (якщо готовий макет), оперативне виготовлення великих накладів, ціна - якість, повнокольорове фотографічне зображення на металі.
Призначення - універсальне.


(Продовження тексту)

Друк самого зображення відбувається за допомогою методу перенесення його, на метал для сублімації, під впливом високої температури, в сукупності цей процес називається технологія GRAWERTON. Цей процес унікальний, окрім перенесення зображення на метал, він також застосовується на такі вироби як кухлі і текстильна продукція. GRAWERTON, це також сублімація і термоперенос. Хочемо відмітити, що метал GRAWERTON, на який можливе перенесення зображення, буває декількох видів - золото, срібло глянець або мат, білий метал який використовується щоб досягнути фотографічного ефекту.

Якщо наклад продукції невеликий то виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів займе не багато часу, від одного до декількох днів. GRAWERTON - сублімаційні дипломи, сертифікати і грамоти, є стійкими до дії зовнішнього середовища і відрізняються своїм дорогим зовнішнім виглядом.

Дипломи GRAWERTON, послужать відмінною нагородою, і залишать приємне враження про нагороду або подарунок в цілому. Виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів здійснюється нами на замовлення в Києві, оперативно та якісно.

Вгору