Дипломи, грамоти, сертифікати GRAWERTON, виготовлення грамот, дипломів і сертифікатів на замовлення

Дипломи, сертифікати і грамоти GRAWERTON (сублімація на метал) - це швидко, економічно якісно і респектабельно. Перевага таких виробів полягає в тому, що вони дають можливість наносити фотографічне зображення на метал та виготовлення грамот, дипломів і сертифікатів на замовлення є оперативним. Дипломи і сертифікати GRAWERTON мають металеву основу, яку після виготовлення можна прикріпити на спеціальну дощечку або ж вони поміщаються в спеціальну рамку. Продовження тексту... / Технічний опис / ФОТОАЛЬБОМ


Технічний опис дипломів, грамот і сертифікатів GRAWERTON

Технологія виготовлення - GRAWERTON (термодрук або сублімація) - перенесення зображення на поверхню металу під високою температурою.
Загальні розміри виробу -
стандартні:160x110, 180x130, 200x150, 230x180, 250x200, 305x230(А4), 330x265, 380x305, можливі індивідуальні розміри і форми, виготовлені за індивідуальним ескізом.
Поверхня - металева, золото, срібло, бронза глянсова або матова, також можлива біла для передачі фотографічних зображень.
Основа:
- дерев'яне (підкладка) з МДФ,
- виріб поміщається в спеціальну рамку із склом або без нього,
- без основи або інші варіанти на замовлення.
Вартості - ця категорія відрізняється низькою вартістю, порівняно з іншими дипломами на металі, як на малі наклади, так і на великі.
Переваги - невеликі терміни на виготовлення від одного дня (якщо готовий макет), оперативне виготовлення великих накладів, ціна - якість, повнокольорове фотографічне зображення на металі.
Призначення - універсальне.


(Продовження тексту)

Друк самого зображення відбувається за допомогою методу перенесення його, на метал для сублімації, під впливом високої температури, в сукупності цей процес називається технологія GRAWERTON. Цей процес унікальний, окрім перенесення зображення на метал, він також застосовується на такі вироби як кухлі і текстильна продукція. GRAWERTON, це також сублімація і термоперенос. Хочемо відмітити, що метал GRAWERTON, на який можливе перенесення зображення, буває декількох видів - золото, срібло глянець або мат, білий метал який використовується щоб досягнути фотографічного ефекту.

Якщо наклад продукції невеликий то виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів займе не багато часу, від одного до декількох днів. GRAWERTON - сублімаційні дипломи, сертифікати і грамоти, є стійкими до дії зовнішнього середовища і відрізняються своїм дорогим зовнішнім виглядом.

Дипломи GRAWERTON, послужать відмінною нагородою, і залишать приємне враження про нагороду або подарунок в цілому. Виготовлення дипломів, грамот і сертифікатів здійснюється нами на замовлення в Києві, оперативно та якісно.

Вгору