Поліграфічні дипломи, грамоти, сертифікати

Поліграфічні дипломи, грамоти та сертифікати, продукція оперативної поліграфії. Наша компанія здійснює оперативний друк грамот дипломів і сертифікатів, а також надає вже готові бланки дипломів з різними дизайнами, тому можливо купити дипломи, грамоти або сертифікати, а саме готові бланки і оперативно нанести швидко на них необхідну інформацію. Продовження тексту... / Технічний опис / ФОТОАЛЬБОМ

Поліграфічні дипломи
Поліграфічні дипломи
Поліграфічна грамота зелета
Поліграфічний диплом
Поліграфічний сертифікат подяки
Поліграфічна грамота
Поліграфічна грамота з медалями
Поліграфічна грамота


Технічний опис дипломів, грамот і сертифікатів поліграфічних

Технологія виготовлення - оперативний друк.
Загальні розміри виробу - стандартні: (А4).
Поверхня - щільна дизайнерська поліграфія, має готове зображення, потрібна інформація роздруковується на диплом принтером.
Основа:
- ламінація,
- виріб поміщається в спеціальну рамку із склом або без нього,
- без основи або інші варіанти на замовлення.
Вартість - ця категорія відрізняється найнижчою вартістю.
Переваги - ціна і оперативність.
Призначення - універсальне.


Для початку розглянемо, за якими нормами вони вручаються. Поліграфічні дипломи - це офіційний акт, який видається навчальним закладом і надає певну перевагу для власника цим документом. Сертифікат - це документ, який засвідчує певний факт і дозволяє здійснювати певні операції.

У нас можна замовити як стандартний бланк диплома, сертифіката або документа, так і здійснити індивідуальне виготовлення. При виготовленні даної поліграфічної продукції, використовується щільний або дизайнерський папір різної фактури. При бажанні клієнта, можливо тиснення на виробі фольгою, також їх можливо ламінувати, для того щоб вони служили вам і не пошкоджувалися.

Друк дипломів, сертифікатів і грамот в середньому відбувається за 60-100 хвилин, в залежності від тиражу. Якщо замовлення об'ємний, тоді і часу на його виконання піде більше. Якщо замовляєте поліграфічну продукцію, можна бути впевненим в якості та швидкому виконанні замовлення, а також у тому, що наші менеджери підберуть найбільш підходящий варіант.

Ми акцентуємо увагу на широкий вибір поліграфічних дипломів, грамот і сертифікатів, на вже готових надрукованих бланках з різними видами дизайну.

Вгору