Корпоративна, нагородна, сувенірна і спортивна атрибутика, устаткування і витратні матеріали


НАГОРОДИ

Виготовлення нагородної та корпоративної атрибутики, нагороди, нагрудні знаки, ордени, нагрудні хрести, нагрудні зірки, медалі, металеві дипломи, металеві грамоти, металеві сертифікати, металеві таблички і корпоративна атрибутика.


МЕДАЛІ

Виготовлення і продаж медалей - сувенірні медалі, нагородні медалі, спортивні медалі, ювілейні медалі, корпоративні медалі, шкільні, золоті і срібні медалі.


ЗНАЧКИ

Виготовлення та продаж значків, закатні значки (поліграфічні), пластикові значки, корпоративні значки (лінза), значки з об'ємною наклейкою, металеві значки (труєні), штамповані значки (карбовані), литі значки, VIP значки, комбіновані значки, футляри для значків.


БРЕЛКИ

Виготовлення та продаж брелків, недорогі брелки (західні), пластикові брелки, корпоративні брелки (лінза), брелки з пластизолі, металеві брелки (труєні), штамповані брелки (карбовані), литі брелки (VIP), брелки з поворотним кільцем, шкіряні брелки, металеві брелки (стандартні), індивідуальні брелки.


ПРИЗИ ТА СУВЕНІРИ

Виготовлення та продаж призів і сувенірів, металеві призи та сувеніри, кришталеві призи та сувеніри, скляні призи та сувеніри, призи з гравіюванням, сувеніри з нанесенням (скляні).


КУБКИ

Продаж кубків оптом та уроздріб, кубки економ, кубки стандартні - каталог, кубки VIP, скляні кубки, кришталеві кубки, комплектуючі для кубків.


СТАТУЕТКИ

Продаж статуеток оптом та уроздріб, пластикові статуетки, металеві статуетки, постаменти, статуетки бодібілдінг, статуетки пауерліфтинг, статуетки тварин, фігурки і фігури.


АТРИБУТИКА

Виготовлення і продаж нагородної та корпоративної атрибутики - прапори і прапорці, вимпели, бейджі, затискачі для краваток, запонки, підвіски, кільця, браслети і ланцюжки на замовлення.


ТАБЛИЧКИ ТА ВИВІСКИ

Виготовлення табличок та вивісок на замовлення, металеві таблички та вивіски, таблички GRAWERTON, пластикові таблички (вивіски), фасадні таблички (вивіски), офісні таблички (вивіски), настільні таблички, накладки і шильды, номерки.


ДЕКОЛЬ - НАНЕСЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ НА ПОСУД

Деколь - технологія випалення, нанесення зображення на посуд, нанесення зображення на чашки, нанесення зображення на келихи, нанесення зображення на тарілки, нанесення на різний посуд, нанесення деколі, сублімація на посуд.


ПОСУД

Керамічні чашки, фарфорові чашки, чашки матове скло (чашки Frozen), металеві чашки, чашки з блюдцем (кавові, чайні), термоса, термочашки та термокружки, тарілки, пивні келихи, склянки, чайники, заварники, посуд з глини.


ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ'ЄМНИХ НАКЛЕЙОК

Виготовлення об'ємних наклейок (етикеток), об'ємні наклейки, магнітні наклейки, наклейки ламіновані, наклейки на меблі, маркувальні наклейки, автомобільні наклейки, рекламні наклейки, наклейки на виробах, заливка наклейки.


ФЛЕШКИ, USB FLASH

Флешки, USB Flash, флеш-накопичувачі, флеш-пам'ять, електронні книги, E - book, читалки, планшетні комп'ютери, планшетні ПК, металеві флешки, флешки під гравіювання логотипу (usb flash), шкіряні флешки, пластикові флешки, дерев'яні флешки, флешки в кам'яному корпусі, ЄКО флешки, індивідуальні флешки. виготовлення флешек, PVC флешки, міні флешки, Slim Flash, флешки кредитні карти, флешки у вигляді ручки (USB pen drive), ексклюзивні незвичайні флешки, ювелірні флешки, флешки з каменями Сваровськи (Swarovski), упаковка для флешек (чохли, коробки, футляри для флешек), усі види нанесення на флешки (брендування флешек), тиснення на флешках, USB флешки з тисненням, тамподрук на флешки, друк на флешках, гравіювання на флешках, лазерне гравіювання на флеш-накопичувачах, індивідуальні USB корпуси, PVC корпуси для флешек, випалювання на дерев'яних флешках, гравіювання дерев'яних флешек, друк на флешки, повнокольоровий друк на флешках, литий корпус з PVC, гравіювання на дерев'яних флешках, USB флешки з гравіюванням.


УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ РА, МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Верстати, верстат для виготовлення значків, тамподрук устаткування, верстат для тиснення, прес гравертон, устаткування для виготовлення кліше, устаткування для заливки наклейок, витратні матеріали, заготовка для значків, смола для заливки наклейки, витратні матеріали для тамподруку, витратні матеріали для тиснення, метал ГРАВЕРТОН, дощечки до дипломів і комплектуючі, фурнітура, тамподрук BEIHAND 2М, тамподрук Beihand - pro, виготовлення кліше, дозатор напівавтоматичний, ГРАВЕРТОН або термодрук на тканина, гаряче тиснення BEIHAND - pro, вальцювання значків, гаряче тиснення 2М.